vita APP

Servis hizmeti ve daha fazlası için veliler, yolcularınız ve şirket çalışanlarınıza mobil uygulama.

vitaApp Mobil Uygulama

Servis hizmeti hakkında tüm detaylar akıllı cihazınızda.

Öğrenci
Velisi olduğunuz öğrencinin tüm ve en güncel servis bilgilerini görüntüleyin
Personel
Kullandığı veya kullanacağı servisin en güncel servis bilgilerini görüntüleyin.
Firma Çalışanı
Sorumlu olduğunuz projelerin servis bilgilerini görüntüleyin.
Öğrenci Girişi
1
Velisi olduğunuz öğrencinin servis bilgilerini ve servisin konumunu görüntüleyin. Öğrenciniz servis kullanmayacağı günleri uygulama üzerinden bildirin.

Servis Bilgileri

1
Araç plakası, servis numarası, alınış-bırakılış saatleri, sürücü, servis rehberi, ulaşım müdürü bilgilerini görüntüleyin ve uygulama üzerinden arama yapın.

Servis Konumu

2
Servis saatleri içerisinde servisin hareketlerini harita üzerinde canlı izleyin. Sabah öğrenci alındığında servisin okula varması için kalan tahmini süreyi, akşam öğrencinin eve varması için kalan tahmini süreyi görün.

Ev Adresi ve Bildirimler

3
Sabah alınış veya akşam bırakılış saatleri için evinizin etrafına uyarı alanı tanımlayın, servis tanımladığınız alana girdiğinde ister SMS, ister Çağrı ile isterseniz de uygulama içi bildirim alın.

Servis Kullanmayacak

4
Öğrencinizin servise gelmeyeceği tarihleri uygulama üzerinden bildirin. İsterseninz tek bir tarih isterseniz tarih aralığı seçin.

Ödeme Bilgileri

5
Ödeme bilgilerinizi, ödediğiniz tutarları ve kalan taksitlerinizi görüntüleyin. Online ödeme ile servis taşıma ücretinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Personel Girişi

2
Lorem ipsum dolor sit amet, clita laoreet ne cum. His cu harum inermis iudicabit. Ex vidit fierent hendrerit eum, sed stet periculis ut.

Personel Girişi

2
Servisinizin bilgilerini görüntüleyin. Eğer başka bir adrese gidecekseniz, gideceğiniz adrese giden servisi bulun ve sürücüyü bilgilendirin.

Servisim

1
Kullandığınız veya kullanacağınız servisin en güncel servis bilgilerini görüntüleyin. Araç plakası, servis numarası, hareket saati, sürücü, proje yöneticisi bilgilerini görüntüleyin ve uygulama üzerinden arama yapın. Servis saatleri içerisinde servisin hareketlerini harita üzerinde canlı izleyin. Servisin duraklarını liste halinde, sabah ve akşam güzergahlarını harita üzerinde görün.

Nasıl Giderim?

2
İş çıkışında veya işe giderken farklı bir adres kullanacak iseniz, kullanacağınız adresten geçen servisleri listeleyerek o adresten hangi servisin geçtiğini görün. Uygulama üzerinden sürücü veya proje yöneticisi ile iletişim kurarak servisi kullanın.

Aracım Geldi mi?

3
Sabah girişlerinde veya akşam çıkışlarında servisin tanımlanmış kurum bölgesine girdiğini kontrol edin. Akşam çıkışlarında servisinizi masanızda bekleyin.

QR Okuyucu

4
Servis binişlerinde kart okutma sistemi yerine servisinizin girişinde bulunan barkodu okutarak servise binin. Okutma zamanı ve biniş yeri okutulduğu anda sisteme kayıt edilsin.

Firma Çalışanı

3
Hizmet verdiğiniz servislere tanımlı araçları, sürücüleri, rehberleri ve diğer bilgilerini görüntüleyin. Araçlarınızı barkod okutma yöntemi ile kontol edin.

Servis Bilgileri

1
Servislerin araç, sürücü, rehber ve diğer bilgilerini görüntüleyin. Sürücülere uygulama üzerinden arama yapın.

QR Okuyucu

2
Araç sayımı veya araç kontrolünde araçlara yapıştırılmış barkodları uygulama ile okutarak kontrol edin ve sayım yapın.