vita ERP

vita old, vita Basic ve vita Advance ile araçlarınızın hareketlerini takip edin, raporlayın, ödemelerinizi planlayın ve şirketinizi yönetin.

İşinizi vita ERP ile büyütün.

Şirketinizi herhangi bir cihazdan, her yerden, dilediğiniz zaman yönetin.

Web Tabanlı
Sınırsız Kullanıcı
Responsive Tasarım
Güvenli Bulut Sunucu

360° Yolcu Taşımacılığı Hizmeti Yönetimi

Kod vita, web tabanlı yolcu taşımacılığı hizmeti yönetimini sağlayan kurumsal kaynak planlama sistemidir. Sistem güvenli bir bulut sunucusunda barınır ve internete bağlanılabilen her yerden, her cihazdan erişim sağlanır.

Vita Basic ve Advance 'te kullanıcı limiti yoktur. Sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

Modüller

Şirketinizin tüm işleyişini kapsamlı modüllerimiz ile yönetebilirsiniz.

Evrak Yönetimi
Tüm belgelerinizi sistem içerisinde depolayın. Belgelerinizin geçerlilik süresini belirleyin. Süresi dolacak evraklarınız ile ilgili önceden bildirimler alın.
Tanımlar
Hizmet verdiğiniz projelerinizi, çalıştırdığınız araçları, araçların ruhsat sahiplerini ve işletenlerini, araçlarınızda çalışan sürücü ve rehberlerinizi, şirket çalışanlarınızı ve yolcularınızı sisteme tanımlayın. Liste sayfalarında tüm verilerinizi görüntüleyin ve filtreleyin. Dışarı aktarma seçeneği ile verilerinizi excel veya pdf formatında alın.
Güzergahlar
Servislerinizi oluşturun km ve sürelerini belirleyin. Yolcularınızı servislere tanımlayarak kullanım günlerini, alınış-bırakılış saatlerini belirleyin
Çetele
Servislerin çetelesini oluşturun. Araçların puantaj ve hak edişlerini takip edin. Araç gelişlerini ve hızlarını çizelge üzerinde tutarak otomatik çetele oluşturun.
Fiyatlandırma
Öğrenci ödeme planları tanımlayın ve ödemelerini hesaplayın. Araç fiyatlarını km, tek, günlük veya aylık olarak belirleyin maliyet ve kazançlarınızı hesaplayın.
Ön Muhasebe
Öğrenci, araç, sürücü, rehber, firma ve diğer hakediş ve tahsilat durumunuzu anlık görüntüleyin. Ödemelerinizi ve alacaklarınızı takip edin ve planlayın.
Şikayet Yönetimi
Müşteri ve yolcularınızın şikayetlerini kayıt altında tutun ve yönetin. Çalışanlarınızın şikayetlere uyguladıkları çözümleri izleyin ve değerlendirin.
Ek Ücret ve Kesintiler
Araçlarınıza ek ücret veya ceza kesintileri oluşturun. Oluşturduğunuz kesintileri hakedişlerinden düşün veya kesinti uygulanacak kişiye fatura edin.
Transfer ve Ekstra İşler
Transfer ve ekstra işlerinizi oluşturun, vitaDrive uygulaması ile sürücülerinize gönderin. Servis maliyetini ve hakedişleri mesafe bazlı dinamik olarak hesaplayın.
İnsan Kaynakları
Çalışanlarınızın bilgilerini kayıt altında tutun ve maaş ödemelerini takip edin. Bir daha çalışılmayacaklar için karalistenizi oluşturun. İş başvurularınızı arşivleyin.
Akaryakıt Yönetimi
Entegre istasyonun yakıt kartı ile yakıt alımlarını veya yakıt alımlarını tanımlayarak yakıt alış verişini takip edin. Araçlarınızın anlık yakıt stoğunu görüntüleyin.

Hizmet Tipleri

Tüm hizmet tiplerinizi vita ile yönetebilir, puantaj oluşturabilirsiniz.

Hizmetlerinizi tanımlayın, takip edin. Yapılmayan işlere para ödemeyin.

vita Basic ve vita Advance, hizmet verdiğiniz tüm farklı çeşitte hizmeti kapsar. Hizmetlerinizi tanımlayarak çetelelerini takip edin. Çetele'nin vitaDrive Sürücü uygulaması ile otomatik oluşturun.

vita Basic ve vita Advance, okul ve öğrenci servisleri, personel ve fabrika servisleri, şehir içi otogar servisleri, ring ve shuttle servisleri ve transfer hareketlerini vita ERP ile yönetin.

5 ana servis tipi ile birlikte bu tiplerden türeyebilecek; vardiya servisleri, gezi veya ekstra iş servisleri, mesai çıkış, aktarma servisleri gibi diğer tüm servis hareketlerinizi de tanımlayarak yönetebilirsiniz.

Öğrenci Servisleri
Personel Servisleri
Rehber Servisleri
Ring Servisleri
Transferler
Özel Transferler

KVKK kapsamına uygun işleyiş.

2016 yılında yürürlüğe giren Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu, kurumların sakladığı veriler ile ilgili yükümlülükleri oluşmuştur. Vita Basic ve Advance şirketinize verilerini KVKK kapsamına uygun olarak depolar ve aynı kapsama uygun işleyiş sunar.

Özellikler

QR ve NFC İşlemler

Saha operasyonlarınızda QR ve NFC işlemler ile işinizi kolaylaştırın.

Öğrenci Servis Kontrolü

Günlük olarak kontrol edilerek aracın iç ve arkasına yerleştirilen barkod ile öğrenci ve eşya kontrolü sağlıyoruz.

Araç Gelişleri ve Çetele

Araç gelişlerinizi okul veya fabrika girişlerinde kontrol edilip otomatik çetele işleyerek ve puantaj oluşturuyoruz.

Yolcu Binişleri ve Anlık Doluluk

Yolcu binişlerinizi, kart okutma sistemine bir alternatif olarak, yolcu mobil cihazlarından takip edebilirsiniz.

PDKS Notları

Çalışanlarınızı, Personel Devam Kontrol Sistemiyle şube ve işyerlerinize yerleştirdiğiniz etiketler ile sağlayın.